The ECP Fantasy Draft Project

MMAPlayground.com » Off Topic » Side Games » The ECP Fantasy Draft Project
« Previous Page | Next Page »
Rabi
11/26/11 12:39:04PM
That's cool mate! Its holiday time in the US anyway, so most things are on hold until Monday anyway! Enjoy your trip mate!
hashyandy4
11/26/11 9:18:47PM


LW Title Fight: C Cole Miller (2-0) vs George Soteropolis (1-0) - Gsot- UD
WW Title Fight (vacant): Claude Patrick (1-0) vs Anthony Waldburger (1-0) - Patrick rd3 sub
HW #1 Contender bout: Tim Sylvia (1-0) vs Michal Kita (3-2) - Sylvia rd1 tko
MW #1 Contender bout: Tim Boetsch (0-0) vs Jorge Rivera (1-1) - Boestch rd1 tko
LHW #1 Contender bout: James Te Huna (4-1) vs Dan Spohn (0-0) - Huna rd2 tko
MW Bout: Jake Rosholt (0-0) vs Riki Fukuda (2-1) - Rosholt UD
LW Bout: Jacob Volkman (1-0) vs Tony Hervey (0-1) - Volkmann UD
FW Bout: Darren Elkins (0-0) vs Ramiro Hernandez (0-1) - Elkins UD
BW Bouth: Jared Papazian (0-0) vs Jason Sampson (0-0) - Sampson SD
* MW: (c) C.B. "The Doberman" Dollaway (2-0) vs. Yoshihiro "Sexyama" Akiyama (2-1) - Akiyama rd2 tko
* LHW: (c) Chuck "The Iceman" Liddell (2-0) vs. Eliot "The Fire" Marshall (4-1) - Liddell rd1 tko
LW: Nate Diaz (1-0) vs. KJ Noons (2-1) - Diaz rd2 sub
LHW: Vinny "Pezao" Magalhaes (3-1) vs. Glover Teixeira (1-0) - Teixeira rd2 tko
^ HW: "Big" Ben Rothwell (1-0) vs. Mirko "Cro Cop" Filipovic (1-0) - Cro Cop UD
^ LW: Evan Dunham (1-0) vs. Thiago Tavares (2-1) - Dunham rd3 tko
FW: Brad "One Punch" Pickett (1-0) vs. Mike Thomas Brown (1-0) - Pickett UD
WW: Tarec "Sponge" Saffiedine (2-1) vs. Duane "Bang" Ludwig (2-1) - Ludwig rd3 tko
HW: Lavar "Big" Johnson (1-1) vs. Jeff "The Snowman" Monson (0-0) - Monson UD
FW: Javier "Showtime" Vazquez (0-0) vs. Micah "Maverick" Miller (0-1) - Vazquez rd1 sub
Curtain Jerker: Middleweight - James Head vs Jesse "JT Money" Taylor - Taylor UD
Featherweight: Joe "Daddy" Stevenson vs "Akira" Corassani - Stevenson rd1 sub
Seth "The Silverback" Petruzelli vs Houston "The Assassin" Alexander - Petruzelli rd1 tko
Paulo Thiago vs Tommy "Scarface" Depret - Thiago UD
Lightweight No1 Contender Matchup: Roger "El Matador" Huerta vs Pat "Bam Bam" Healy - Healy SD
Lightweight Championship: Paul "Sassangle" Sass (c) vs Takanori "Fireball Kid" Gomi - Sass rd1 sub
Heavyweight Championship - Mark Hunt (c) vs Rameau Thierry "The African Assassin" Sokoudjou - Hunt rd1 tko
Co Main - Welterweight Championship - Amir Sadollah (c) vs Ricardo "Big Dog" Almedia - Sadollah rd2 tko
Main Event: - 16 Man Middleweight Championship Grand Prix Final - Court "Crusher" McGee (c) vs Tom "Kong" Watson - McGee UD
LW Championship Mark Bocek (C) v Matt Wiman - Wiman rd3 tko
LHW Championship Luiz Cane (C) v Matt Hamill - Hamill rd2 tko
BW Championship (C) Edwin Figueroa v Takeya Mizugaki - Mizugaki UD
FW George Roop v Diego Brandao - Brandao rd2 tko
LW Shane Roller v Jonathan Brookins - Roller UD
LHW Jason Lambert v Kyle Kingsbury - Kingsbury rd1 tko
LHW Stanislav Nedkov v Mike Ciesnolevicz - Nedkov rd1 tko
WW Marius Zaromskis v Mike Pierce - Pierce UD
MW Ikuhisa Minowa v Kazuhiro Nakamura - Minowa UD
HW Satoshi Ishii v Kelvin Fitial - Fitial SD
Main Event – For the WW championship, (c) Matt “The Immortal” Brown (4-0 BTM) vs. ^DaMarques “Darkness” Johnson (2-3 BTM) - Johnson rd2 tko
Co-Main Event – For the FW championship, (c) Matt Grice (2-0 BTM) vs. *^Bart “Bartimus” Palaszewski (2-1 BTM) - Palaszewski rd2 tko
LW [Winner gets a title shot] Josh “The Punk” Thomson (1-0 BTM) vs. Kurt “Batman” Pellegrino (1-0 BTM) - Pellegrino UD
HW [Tournament Bout #1] - Travis “Hapa” Browne (0-0 BTM) vs. Gilbert “Hurricane” Yvel (2-2 BTM) - Browne UD
HW [Tournament Bout #2] Pat “HD” Barry (2-1 BTM) vs. Yoshihiro “Kiss” Nakao (0-0 BTM) - Barry rd1 tko
HW [Tournament Bout #3] – Roy “Big Country” Nelson (0-0 BTM) vs. Christian Morecraft (1-1 BTM) - Nelson rd2 tko
HW [Tournament Bout #4] – Gabriel “Napao” Gonzaga (0-0 BTM) vs. Tyler “The Beast” East (0-1 BTM) - Gonazag rrd2 sub
LW Danny “Last Call” Castillo (0-1 BTM) vs. Eiji Mitsuoka (0-0 BTM) - Castillo rd1 tko
FW “The Korean Zombie” Chan Sung Jung (0-0 BTM) vs. Deividas Taurosevicius (0-0 BTM) - Jung UD
LHW Razak “Razor” Al Hassen (1-1 BTM) vs. Raphael “Noodle” Davis (0-0 BTM) - Davis UD
(1-4) Peter Grimes vs (0-4) Masayuke Okude - LW - GRimes UD
(0-3) Giovanni Moljo vs (1-2) Honggang Yao- BW - Yao UD
(0-3) Eddie Arizmendi vs (2-4) Zak Cummings - LHW - Cummings UD
(2-2) Eric Prindle vs (0-3) Cristiano Kaminishi- HW - Prindle UD
(1-3) Rashid Magomedov vs (0-2) Hernani Perpetuo- WW - Magomedov UD
8.UFA Lightweight Championship Bout-2nd Ttile Defense
(c)Rene Nazare(3-0) vs. Jeremy Stephens(1-0) - Stephens rd1 tko
7.UFA Light-Heavyweight Championship Bout-1st Title Defense
(c)Mike Kyle(2-0) vs. Roger Hollett(3-0) - Kyle rd2 tko
Tyler Stinson(2-1) vs. Brent Weedman(0-0) - Weedman UD
Giva Santana(1-0) vs. Bryan Baker(1-0) - Baker UD
4.UFA Heavyweight Championship Bout-For the Vacant Title
(v)Tony Johnson Jr.(3-0) vs. (v)Pedro Rizzo(1-0) - Rizzo rd1 tko
Alexander Sarnavskiy(1-1) vs. Shamill Zavurov(0-1) - Sarnavskiy SD
Satoru Kitaoka(0-0) vs. Katsunori Kikuno(0-1) - Kitaoka UD
Tyler Toner*returning from injury*(1-0) vs. Kazunori Yokota(0-0) - Toner UD
LHW 1. (c) Ovince St. Perux (2-0 ZFU) vs Brandon Vera (1-0 ZFU) - OSP rd4 tko
Co Main Event (For LW Title)
LW 2. (c) Ross Pearson (2-0 ZFU) vs Mac Danzig (1-0 ZFU) - Pearson SD
Main Card
LHW 3. Cyrille Diabate (0-1 ZFU) vs Marcos Rogerio de Lima (1-0 ZFU) - Lima rd2 sub
WW 4. Ronys Torres (1-2 ZFU) vs Jason High (1-0 ZFU) - Torres rd3 sub
FW 5. Cole Escovedo (0-1 ZFU) vs Junior Assuncao (3-1 ZFU) - Assuncao rd2 UD
Paul Kelly(c) vs Anthony Pettis - Pettis UD
LHW- Antonio Rogerio Nogueira vs Denis Kang - Noguiera rd1 tko
MW- Jason Miller vs Frank Trigg (winner gets next shot a Champ) - Miller rd1 sub
WW- Douglas Lima vs Forrest Petz - Lima rd2 tko
LW- Koji Oishi vs Lyle Beerbohm (winner gets next shot at Champ) - Beerbohm UD
LW- Gesias Cavalcante vs Toby Imada - Cavalcante UD
BW- Joseph Sandoval vs Yoshiro Maeda - Sandovel UD
FW- Wilson Reis vs Saul Almeida - Reiis UD
MW- Kendall Grove vs Jared Hess - Grove rd1 sub
WW Title Fight - (C)Erick "Indio" Silva(3-1) vs Rick "Horror" Story(1-0) - Story UD
WW - Brian Foster(0-1) vs Paul "Relentless" Taylor(5-2) - Foster UD
LHW - Krzysztof "The Polish Experiment" Soszynski(2-1) vs Ronny Markes(1-0) - Markes rd3 tko
MW - Miguel "Big Rig" Falcao(1-0) vs Evangelista "Cyborg" Santos(1-3) - Falcoa rd3 tko
LW - Michael Chandler(1-0) vs Maximo "The Max Murderer" Blanco(2-2) - Chandler rd1 sub
HW - Dave Herman(1-0) vs Eddie "The Manic Hispanic" Sanchez(3-1) - Herman rd2 tko
WW - Josh "The Dentist" Neer(3-1) vs Jordan "Young Gun" Mein(1-0) - Neer SD
MW - Aaron "A-Train" Simpson(0-1) vs Brett Cooper(2-4) - Simpson UD
FW - Michihiro Omigawa(0-0) vs Jim "The Kid" Hettes(0-0) - Omigawa UD
LW - Fabricio "Morango" Camoes(1-2) vs Justin "The Silverback" Wilcox(0-1) - Wilcox UD
Playground_Samurai
11/27/11 3:08:51AM
LW Title Fight: C Cole Miller (2-0) vs George Soteropolis (1-0) - Gsot via UD
WW Title Fight (vacant): Claude Patrick (1-0) vs Anthony Waldburger (1-0) - Patrick via UD
HW #1 Contender bout: Tim Sylvia (1-0) vs Michal Kita (3-2) - Sylvia via Rd 2 KO/TKO
MW #1 Contender bout: Tim Boetsch (0-0) vs Jorge Rivera (1-1) - Boetsch via Rd 2 KO/TKO
LHW #1 Contender bout: James Te Huna (4-1) vs Dan Spohn (0-0) Te Huna via Rd 1 KO/TKO
MW Bout: Jake Rosholt (0-0) vs Riki Fukuda (2-1) - Rosholt via UD
LW Bout: Jacob Volkman (1-0) vs Tony Hervey (0-1) - Volkman via Rd 1 sub
FW Bout: Darren Elkins (0-0) vs Ramiro Hernandez (0-1) - Elkins via Rd 2 sub
BW Bouth: Jared Papazian (0-0) vs Jason Sampson (0-0) - Sampson via SD
* MW: (c) C.B. "The Doberman" Dollaway (2-0) vs. Yoshihiro "Sexyama" Akiyama (2-1) - Akiyama via UD
* LHW: (c) Chuck "The Iceman" Liddell (2-0) vs. Eliot "The Fire" Marshall (4-1) - Liddell via Rd 1 KO/TKO
LW: Nate Diaz (1-0) vs. KJ Noons (2-1) - Diaz via UD
LHW: Vinny "Pezao" Magalhaes (3-1) vs. Glover Teixeira (1-0) - Teixeira via Rd 1 KO/TKO
^ HW: "Big" Ben Rothwell (1-0) vs. Mirko "Cro Cop" Filipovic (1-0) - CC via Rd 1 KO/TKO
^ LW: Evan Dunham (1-0) vs. Thiago Tavares (2-1) - Dunham via UD
FW: Brad "One Punch" Pickett (1-0) vs. Mike Thomas Brown (1-0) - Brown via SD
WW: Tarec "Sponge" Saffiedine (2-1) vs. Duane "Bang" Ludwig (2-1) - Saffiedine via UD
HW: Lavar "Big" Johnson (1-1) vs. Jeff "The Snowman" Monson (0-0) - Monson via Rd 2 sub
FW: Javier "Showtime" Vazquez (0-0) vs. Micah "Maverick" Miller (0-1) - Vazquez via UD
Curtain Jerker: Middleweight - James Head vs Jesse "JT Money" Taylor - Head via UD
Featherweight: Joe "Daddy" Stevenson vs "Akira" Corassani - Stevenson via Rd 2 KO/TKO
Seth "The Silverback" Petruzelli vs Houston "The Assassin" Alexander - Petruzelli via Rd 1 KO/TKO
Paulo Thiago vs Tommy "Scarface" Depret - Thiago via Rd 1 sub
Lightweight No1 Contender Matchup: Roger "El Matador" Huerta vs Pat "Bam Bam" Healy - Huerta via SD
Lightweight Championship: Paul "Sassangle" Sass (c) vs Takanori "Fireball Kid" Gomi - Sass via Rd 1 sub
Heavyweight Championship - Mark Hunt (c) vs Rameau Thierry "The African Assassin" Sokoudjou - Hunt via Rd 1 KO/TKO
Co Main - Welterweight Championship - Amir Sadollah (c) vs Ricardo "Big Dog" Almedia - Sadollah via UD
Main Event: - 16 Man Middleweight Championship Grand Prix Final - Court "Crusher" McGee (c) vs Tom "Kong" Watson - McGee via Rd 2 sub
LW Championship Mark Bocek (C) v Matt Wiman - Bocek via UD
LHW Championship Luiz Cane (C) v Matt Hamill - Cane via Rd 2 KO/TKO
BW Championship (C) Edwin Figueroa v Takeya Mizugaki - Figueroa via SD
FW George Roop v Diego Brandao - Roop via Rd 2 KO/TKO
LW Shane Roller v Jonathan Brookins - Brookins via SD
LHW Jason Lambert v Kyle Kingsbury - Kingsbury via Rd 1 KO/TKO
LHW Stanislav Nedkov v Mike Ciesnolevicz - Nedkov via UD
WW Marius Zaromskis v Mike Pierce - Pierce via Rd 2 KO/TKO
MW Ikuhisa Minowa v Kazuhiro Nakamura - Nakamura via UD
HW Satoshi Ishii v Kelvin Fitial - Ishii via Rd 1 sub
Main Event – For the WW championship, (c) Matt “The Immortal” Brown (4-0 BTM) vs. ^DaMarques “Darkness” Johnson (2-3 BTM) - Brown via Rd 2 KO/TKO
Co-Main Event – For the FW championship, (c) Matt Grice (2-0 BTM) vs. *^Bart “Bartimus” Palaszewski (2-1 BTM) - Palaszewski via Rd 1 KO/TKO
LW [Winner gets a title shot] Josh “The Punk” Thomson (1-0 BTM) vs. Kurt “Batman” Pellegrino (1-0 BTM) - Thomson via SD
HW [Tournament Bout #1] - Travis “Hapa” Browne (0-0 BTM) vs. Gilbert “Hurricane” Yvel (2-2 BTM) - Browne via UD
HW [Tournament Bout #2] Pat “HD” Barry (2-1 BTM) vs. Yoshihiro “Kiss” Nakao (0-0 BTM) - Nakao via Rd 2 KO/TKO
HW [Tournament Bout #3] – Roy “Big Country” Nelson (0-0 BTM) vs. Christian Morecraft (1-1 BTM) - Nelson via Rd 1 KO/TKO
HW [Tournament Bout #4] – Gabriel “Napao” Gonzaga (0-0 BTM) vs. Tyler “The Beast” East (0-1 BTM) - Gonzaga via Rd 1 sub
LW Danny “Last Call” Castillo (0-1 BTM) vs. Eiji Mitsuoka (0-0 BTM) - Castillo via UD
FW “The Korean Zombie” Chan Sung Jung (0-0 BTM) vs. Deividas Taurosevicius (0-0 BTM) - Jung via SD
LHW Razak “Razor” Al Hassen (1-1 BTM) vs. Raphael “Noodle” Davis (0-0 BTM) - Al Hassen via UD
(1-4) Peter Grimes vs (0-4) Masayuke Okude - LW - Okude via UD
(0-3) Giovanni Moljo vs (1-2) Honggang Yao- BW - Honggang via UD
(0-3) Eddie Arizmendi vs (2-4) Zak Cummings - LHW - Cummings via Rd 2 sub
(2-2) Eric Prindle vs (0-3) Cristiano Kaminishi- HW - Prindle via UD
(1-3) Rashid Magomedov vs (0-2) Hernani Perpetuo- WW - Perpetuo via SD
8.UFA Lightweight Championship Bout-2nd Ttile Defense
(c)Rene Nazare(3-0) vs. Jeremy Stephens(1-0) - Stephens via Rd 1 KO/TKO
7.UFA Light-Heavyweight Championship Bout-1st Title Defense
(c)Mike Kyle(2-0) vs. Roger Hollett(3-0) - Kyle via Rd 1 KO/TKO
Tyler Stinson(2-1) vs. Brent Weedman(0-0) - Weedman via UD
Giva Santana(1-0) vs. Bryan Baker(1-0) - Santana via Rd 2 sub
4.UFA Heavyweight Championship Bout-For the Vacant Title
(v)Tony Johnson Jr.(3-0) vs. (v)Pedro Rizzo(1-0) - Rizzo via Rd 1 KO/TKO
Alexander Sarnavskiy(1-1) vs. Shamill Zavurov(0-1) - Sarnavskiy via UD
Satoru Kitaoka(0-0) vs. Katsunori Kikuno(0-1) - Kitaoka via SD
Tyler Toner*returning from injury*(1-0) vs. Kazunori Yokota(0-0) - Toner via SD
LHW 1. (c) Ovince St. Perux (2-0 ZFU) vs Brandon Vera (1-0 ZFU) - Vera via SD
Co Main Event (For LW Title)
LW 2. (c) Ross Pearson (2-0 ZFU) vs Mac Danzig (1-0 ZFU) - Pearson via UD
Main Card
LHW 3. Cyrille Diabate (0-1 ZFU) vs Marcos Rogerio de Lima (1-0 ZFU) - de Lima via Rd 2 sub
WW 4. Ronys Torres (1-2 ZFU) vs Jason High (1-0 ZFU) - High via SD
FW 5. Cole Escovedo (0-1 ZFU) vs Junior Assuncao (3-1 ZFU) - Assuncao via UD
Paul Kelly(c) vs Anthony Pettis - Pettis via Rd 2 sub
LHW- Antonio Rogerio Nogueira vs Denis Kang - Nogueira via Rd 1 KO/TKO
MW- Jason Miller vs Frank Trigg (winner gets next shot a Champ) - Miller via Rd 1 sub
WW- Douglas Lima vs Forrest Petz - Lima via Rd 2 KO/TKO
LW- Koji Oishi vs Lyle Beerbohm (winner gets next shot at Champ) - Beerbohm via UD
LW- Gesias Cavalcante vs Toby Imada - Cavlcante via UD
BW- Joseph Sandoval vs Yoshiro Maeda - Sandoval via SD
FW- Wilson Reis vs Saul Almeida - Almeida via SD
MW- Kendall Grove vs Jared Hess - Grove via Rd 2 sub
WW Title Fight - (C)Erick "Indio" Silva(3-1) vs Rick "Horror" Story(1-0) - Story via UD
WW - Brian Foster(0-1) vs Paul "Relentless" Taylor(5-2) - Foster via Rd 1 KO/TKO
LHW - Krzysztof "The Polish Experiment" Soszynski(2-1) vs Ronny Markes(1-0) - Markes via UD
MW - Miguel "Big Rig" Falcao(1-0) vs Evangelista "Cyborg" Santos(1-3) - Falcao via Rd 1 KO/TKO
LW - Michael Chandler(1-0) vs Maximo "The Max Murderer" Blanco(2-2) - Chandler via Rd 2 sub
HW - Dave Herman(1-0) vs Eddie "The Manic Hispanic" Sanchez(3-1) - Herman via Rd 2 KO/TKO
WW - Josh "The Dentist" Neer(3-1) vs Jordan "Young Gun" Mein(1-0) - Neer via SD
MW - Aaron "A-Train" Simpson(0-1) vs Brett Cooper(2-4) - Simpson via Rd 2 KO/TKO
FW - Michihiro Omigawa(0-0) vs Jim "The Kid" Hettes(0-0) - Omigawa via SD
LW - Fabricio "Morango" Camoes(1-2) vs Justin "The Silverback" Wilcox(0-1) - Wilcox via UD
armbar66j7
11/27/11 11:58:42AM
LW Title Fight: C Cole Miller (2-0) vs George Soteropolis (1-0)-sotiropoulis UD
WW Title Fight (vacant): Claude Patrick (1-0) vs Anthony Waldburger (1-0)-patrick rd 2 sub
HW #1 Contender bout: Tim Sylvia (1-0) vs Michal Kita (3-2)-kita rd 1 tko
MW #1 Contender bout: Tim Boetsch (0-0) vs Jorge Rivera (1-1)-boetch UD
LHW #1 Contender bout: James Te Huna (4-1) vs Dan Spohn (0-0)-te huna rd 3 tko
MW Bout: Jake Rosholt (0-0) vs Riki Fukuda (2-1)-rosholt UD
LW Bout: Jacob Volkman (1-0) vs Tony Hervey (0-1)-volkmann rd 2 sub
FW Bout: Darren Elkins (0-0) vs Ramiro Hernandez (0-1)-elkins UD
BW Bouth: Jared Papazian (0-0) vs Jason Sampson (0-0) -sampson rd 2 tko
* MW: (c) C.B. "The Doberman" Dollaway (2-0) vs. Yoshihiro "Sexyama" Akiyama (2-1)-akiyama rd 2 tko
* LHW: (c) Chuck "The Iceman" Liddell (2-0) vs. Eliot "The Fire" Marshall (4-1) -liddell rd 2 tko
LW: Nate Diaz (1-0) vs. KJ Noons (2-1)-noons UD
LHW: Vinny "Pezao" Magalhaes (3-1) vs. Glover Teixeira (1-0)-texieira rd 1 tko
^ HW: "Big" Ben Rothwell (1-0) vs. Mirko "Cro Cop" Filipovic (1-0)-filipovic rd 2 tko
^ LW: Evan Dunham (1-0) vs. Thiago Tavares (2-1)-dunham UD
FW: Brad "One Punch" Pickett (1-0) vs. Mike Thomas Brown (1-0)-brown UD
WW: Tarec "Sponge" Saffiedine (2-1) vs. Duane "Bang" Ludwig (2-1)-ludwig SD
HW: Lavar "Big" Johnson (1-1) vs. Jeff "The Snowman" Monson (0-0)-monson rd 2 sub
FW: Javier "Showtime" Vazquez (0-0) vs. Micah "Maverick" Miller (0-1)-vasquez rd 3 sub-(he aint shit to me no more, steven siler shut the hype train down)
Curtain Jerker: Middleweight - James Head vs Jesse "JT Money" Taylor-tayor rd 1 sub
Featherweight: Joe "Daddy" Stevenson vs "Akira" Corassani-stevenson UD
Seth "The Silverback" Petruzelli vs Houston "The Assassin" Alexander-alexander rd 1 tko
Paulo Thiago vs Tommy "Scarface" Depret-thiago UD
Lightweight No1 Contender Matchup: Roger "El Matador" Huerta vs Pat "Bam Bam" Healy-healy SD
Lightweight Championship: Paul "Sassangle" Sass (c) vs Takanori "Fireball Kid" Gomi-gomi UD
Heavyweight Championship - Mark Hunt (c) vs Rameau Thierry "The African Assassin" Sokoudjou-hunt rd 1 tko
Co Main - Welterweight Championship - Amir Sadollah (c) vs Ricardo "Big Dog" Almedia-almieda UD
Main Event: - 16 Man Middleweight Championship Grand Prix Final - Court "Crusher" McGee (c) vs Tom "Kong" Watson-mcgee rd 3 sub
LW Championship Mark Bocek (C) v Matt Wiman-wiman UD
LHW Championship Luiz Cane (C) v Matt Hamill-hamill rd 2 tko
BW Championship (C) Edwin Figueroa v Takeya Mizugaki-mizugaki SD
FW George Roop v Diego Brandao-brandao rd 2 tko
LW Shane Roller v Jonathan Brookins-roller rd 2 sub
LHW Jason Lambert v Kyle Kingsbury-kingsbury rd 2 tko
LHW Stanislav Nedkov v Mike Ciesnolevicz-nedkov rd 1 tko
WW Marius Zaromskis v Mike Pierce-pierce rd 2 tko
MW Ikuhisa Minowa v Kazuhiro Nakamura-minowa rd 1 sub
HW Satoshi Ishii v Kelvin Fitial-iishi UD
Main Event – For the WW championship, (c) Matt “The Immortal” Brown (4-0 BTM) vs. ^DaMarques “Darkness” Johnson (2-3 BTM)-johnson SD
Co-Main Event – For the FW championship, (c) Matt Grice (2-0 BTM) vs. *^Bart “Bartimus” Palaszewski (2-1 BTM) -bartimus rd 2 tko
LW [Winner gets a title shot] Josh “The Punk” Thomson (1-0 BTM) vs. Kurt “Batman” Pellegrino (1-0 BTM) -thomson SD
HW [Tournament Bout #1] - Travis “Hapa” Browne (0-0 BTM) vs. Gilbert “Hurricane” Yvel (2-2 BTM)-browne rd 1 tko
HW [Tournament Bout #2] Pat “HD” Barry (2-1 BTM) vs. Yoshihiro “Kiss” Nakao (0-0 BTM) -barry rd 2 tko
HW [Tournament Bout #3] – Roy “Big Country” Nelson (0-0 BTM) vs. Christian Morecraft (1-1 BTM) -nelson rd 1 tko
HW [Tournament Bout #4] – Gabriel “Napao” Gonzaga (0-0 BTM) vs. Tyler “The Beast” East (0-1 BTM)-gonzaga rd 2 tko
LW Danny “Last Call” Castillo (0-1 BTM) vs. Eiji Mitsuoka (0-0 BTM)-mitsuoka rd 2 sub
FW “The Korean Zombie” Chan Sung Jung (0-0 BTM) vs. Deividas Taurosevicius (0-0 BTM) -sung jung UD
LHW Razak “Razor” Al Hassen (1-1 BTM) vs. Raphael “Noodle” Davis (0-0 BTM)-davis SD
(1-4) Peter Grimes vs (0-4) Masayuke Okude - LW-grimes rd 1 sub
(0-3) Giovanni Moljo vs (1-2) Honggang Yao- BW-yao rd 2 sub
(0-3) Eddie Arizmendi vs (2-4) Zak Cummings - LHW-cummings UD
(2-2) Eric Prindle vs (0-3) Cristiano Kaminishi- HW-prindle rd 1 tko
(1-3) Rashid Magomedov vs (0-2) Hernani Perpetuo- WW-magomedov rd 1 tko
8.UFA Lightweight Championship Bout-2nd Ttile Defense
(c)Rene Nazare(3-0) vs. Jeremy Stephens(1-0)-stephens rd 4 tko
7.UFA Light-Heavyweight Championship Bout-1st Title Defense
(c)Mike Kyle(2-0) vs. Roger Hollett(3-0)-kyle rd 1 tko
Tyler Stinson(2-1) vs. Brent Weedman(0-0)-weedman SD
Giva Santana(1-0) vs. Bryan Baker(1-0)-santana rd 2 sub
4.UFA Heavyweight Championship Bout-For the Vacant Title
(v)Tony Johnson Jr.(3-0) vs. (v)Pedro Rizzo(1-0)-rizzo rd 1 tko
Alexander Sarnavskiy(1-1) vs. Shamill Zavurov(0-1)-zavurov rd 3 tko
Satoru Kitaoka(0-0) vs. Katsunori Kikuno(0-1)-kitaoka SD
Tyler Toner*returning from injury*(1-0) vs. Kazunori Yokota(0-0)-yokota UD
LHW 1. (c) Ovince St. Perux (2-0 ZFU) vs Brandon Vera (1-0 ZFU)-preux UD
Co Main Event (For LW Title)
LW 2. (c) Ross Pearson (2-0 ZFU) vs Mac Danzig (1-0 ZFU)-pearson UD
Main Card
LHW 3. Cyrille Diabate (0-1 ZFU) vs Marcos Rogerio de Lima (1-0 ZFU)-de lima rd 1 sub
WW 4. Ronys Torres (1-2 ZFU) vs Jason High (1-0 ZFU)-high UD
FW 5. Cole Escovedo (0-1 ZFU) vs Junior Assuncao (3-1 ZFU) -assuncao UD
Paul Kelly(c) vs Anthony Pettis-pettis rd 2 sub
LHW- Antonio Rogerio Nogueira vs Denis Kang-nogeuira rd 2 sub
MW- Jason Miller vs Frank Trigg (winner gets next shot a Champ)-miller rd 2 sub*awesome rematch*
WW- Douglas Lima vs Forrest Petz-lima rd 1 tko
LW- Koji Oishi vs Lyle Beerbohm (winner gets next shot at Champ)-beerbohm UD
LW- Gesias Cavalcante vs Toby Imada-cavalcante rd 1 tko
BW- Joseph Sandoval vs Yoshiro Maeda-maeda rd 2 tko
FW- Wilson Reis vs Saul Almeida-almieda UD
MW- Kendall Grove vs Jared Hess-grove rd 2 sub
WW Title Fight - (C)Erick "Indio" Silva(3-1) vs Rick "Horror" Story(1-0)-silva SD
WW - Brian Foster(0-1) vs Paul "Relentless" Taylor(5-2)-foster rd 2 sub
LHW - Krzysztof "The Polish Experiment" Soszynski(2-1) vs Ronny Markes(1-0)-markes rd 1 sub
MW - Miguel "Big Rig" Falcao(1-0) vs Evangelista "Cyborg" Santos(1-3)-falcao rd 2 tko*awesome standup battle*
LW - Michael Chandler(1-0) vs Maximo "The Max Murderer" Blanco(2-2)-chandler rd 1 sub
HW - Dave Herman(1-0) vs Eddie "The Manic Hispanic" Sanchez(3-1)-herman rd 1 tko
WW - Josh "The Dentist" Neer(3-1) vs Jordan "Young Gun" Mein(1-0)-neer UD
MW - Aaron "A-Train" Simpson(0-1) vs Brett Cooper(2-4)-cooper rd 3 tko
FW - Michihiro Omigawa(0-0) vs Jim "The Kid" Hettes(0-0)-hettes UD
LW - Fabricio "Morango" Camoes(1-2) vs Justin "The Silverback" Wilcox(0-1)-wilcox UD

prophecy033
11/27/11 1:30:38PM
LW Title Fight: C Cole Miller (2-0) vs George Soteropolis (1-0) - George UD
WW Title Fight (vacant): Claude Patrick (1-0) vs Anthony Waldburger (1-0) - Patrick UD
HW #1 Contender bout: Tim Sylvia (1-0) vs Michal Kita (3-2) - Sylvia Rd 3 KO
MW #1 Contender bout: Tim Boetsch (0-0) vs Jorge Rivera (1-1) - Boetsch Rd 1 TKO
LHW #1 Contender bout: James Te Huna (4-1) vs Dan Spohn (0-0) Te Huna Rd 2 KO
MW Bout: Jake Rosholt (0-0) vs Riki Fukuda (2-1) - Rosholt UD
LW Bout: Jacob Volkman (1-0) vs Tony Hervey (0-1) - Volkman Rd 3 sub
FW Bout: Darren Elkins (0-0) vs Ramiro Hernandez (0-1) - Elkins Rd 2 sub
BW Bouth: Jared Papazian (0-0) vs Jason Sampson (0-0) - Sampson UD
* MW: (c) C.B. "The Doberman" Dollaway (2-0) vs. Yoshihiro "Sexyama" Akiyama (2-1) - Akiyama Rd 2 tko
* LHW: (c) Chuck "The Iceman" Liddell (2-0) vs. Eliot "The Fire" Marshall (4-1) - Liddell Rd 4 KO
LW: Nate Diaz (1-0) vs. KJ Noons (2-1) - Diaz Rd 3 sub
LHW: Vinny "Pezao" Magalhaes (3-1) vs. Glover Teixeira (1-0) - Teixeira Rd 1 TKO
^ HW: "Big" Ben Rothwell (1-0) vs. Mirko "Cro Cop" Filipovic (1-0) - Rothwell UD
^ LW: Evan Dunham (1-0) vs. Thiago Tavares (2-1) - Dunham UD
FW: Brad "One Punch" Pickett (1-0) vs. Mike Thomas Brown (1-0) - Brown UD
WW: Tarec "Sponge" Saffiedine (2-1) vs. Duane "Bang" Ludwig (2-1) - Ludwig Rd 2 TKO
HW: Lavar "Big" Johnson (1-1) vs. Jeff "The Snowman" Monson (0-0) - Monson Rd 2 sub
FW: Javier "Showtime" Vazquez (0-0) vs. Micah "Maverick" Miller (0-1) - Vazquez SD
Curtain Jerker: Middleweight - James Head vs Jesse "JT Money" Taylor - Head UD
Featherweight: Joe "Daddy" Stevenson vs "Akira" Corassani - Stevenson Rd 1 sub
Seth "The Silverback" Petruzelli vs Houston "The Assassin" Alexander - Petruzelli Rd 2 TKO
Paulo Thiago vs Tommy "Scarface" Depret - Thiago Rd 1 sub
Lightweight No1 Contender Matchup: Roger "El Matador" Huerta vs Pat "Bam Bam" Healy - Healy SD
Lightweight Championship: Paul "Sassangle" Sass (c) vs Takanori "Fireball Kid" Gomi - Sass Rd 1 sub
Heavyweight Championship - Mark Hunt (c) vs Rameau Thierry "The African Assassin" Sokoudjou - Hunt Rd 1 KO
Co Main - Welterweight Championship - Amir Sadollah (c) vs Ricardo "Big Dog" Almedia - Almeida Rd 2 sub
Main Event: - 16 Man Middleweight Championship Grand Prix Final - Court "Crusher" McGee (c) vs Tom "Kong" Watson - McGee UD
LW Championship Mark Bocek (C) v Matt Wiman - Bocek Rd 5 sub
LHW Championship Luiz Cane (C) v Matt Hamill - Cane Rd 4 TKO
BW Championship (C) Edwin Figueroa v Takeya Mizugaki - Figueroa SD
FW George Roop v Diego Brandao - Roop Rd 2 TKO
LW Shane Roller v Jonathan Brookins - Brookins UD
LHW Jason Lambert v Kyle Kingsbury - Kingsbury Rd 3 TKO
LHW Stanislav Nedkov v Mike Ciesnolevicz - Nedkov UD
WW Marius Zaromskis v Mike Pierce - Pierce UD
MW Ikuhisa Minowa v Kazuhiro Nakamura - Minowa Rd 2 sub
HW Satoshi Ishii v Kelvin Fitial - Ishii Rd 1 sub
Main Event – For the WW championship, (c) Matt “The Immortal” Brown (4-0 BTM) vs. ^DaMarques “Darkness” Johnson (2-3 BTM) - Johnson SD
Co-Main Event – For the FW championship, (c) Matt Grice (2-0 BTM) vs. *^Bart “Bartimus” Palaszewski (2-1 BTM) - Palaszewski Rd 1 KO
LW [Winner gets a title shot] Josh “The Punk” Thomson (1-0 BTM) vs. Kurt “Batman” Pellegrino (1-0 BTM) - Thomson SD
HW [Tournament Bout #1] - Travis “Hapa” Browne (0-0 BTM) vs. Gilbert “Hurricane” Yvel (2-2 BTM) - Brown Rd tko
HW [Tournament Bout #2] Pat “HD” Barry (2-1 BTM) vs. Yoshihiro “Kiss” Nakao (0-0 BTM) - Barry Rd 2 KO
HW [Tournament Bout #3] – Roy “Big Country” Nelson (0-0 BTM) vs. Christian Morecraft (1-1 BTM) - Nelson Rd 1 sub
HW [Tournament Bout #4] – Gabriel “Napao” Gonzaga (0-0 BTM) vs. Tyler “The Beast” East (0-1 BTM) - Gonzaga Rd 1 tko
LW Danny “Last Call” Castillo (0-1 BTM) vs. Eiji Mitsuoka (0-0 BTM) - Castillo UD
FW “The Korean Zombie” Chan Sung Jung (0-0 BTM) vs. Deividas Taurosevicius (0-0 BTM) - Jung UD
LHW Razak “Razor” Al Hassen (1-1 BTM) vs. Raphael “Noodle” Davis (0-0 BTM) - Al Hassen UD
(1-4) Peter Grimes vs (0-4) Masayuke Okude - LW - Okude SD
(0-3) Giovanni Moljo vs (1-2) Honggang Yao- BW - Honggang UD
(0-3) Eddie Arizmendi vs (2-4) Zak Cummings - LHW - Cummings Rd 1 sub
(2-2) Eric Prindle vs (0-3) Cristiano Kaminishi- HW - Prindle UD
(1-3) Rashid Magomedov vs (0-2) Hernani Perpetuo- WW - Perpetuo UD
8.UFA Lightweight Championship Bout-2nd Ttile Defense
(c)Rene Nazare(3-0) vs. Jeremy Stephens(1-0) - Stephens Rd 4 KO
7.UFA Light-Heavyweight Championship Bout-1st Title Defense
(c)Mike Kyle(2-0) vs. Roger Hollett(3-0) - Kyle Rd 1 TKO
Tyler Stinson(2-1) vs. Brent Weedman(0-0) - Stinson UD
Giva Santana(1-0) vs. Bryan Baker(1-0) - Baker UD
4.UFA Heavyweight Championship Bout-For the Vacant Title
(v)Tony Johnson Jr.(3-0) vs. (v)Pedro Rizzo(1-0) - Rizzo UD
Alexander Sarnavskiy(1-1) vs. Shamill Zavurov(0-1) - Sarnavskiy SD
Satoru Kitaoka(0-0) vs. Katsunori Kikuno(0-1) - Kitaoka UD
Tyler Toner*returning from injury*(1-0) vs. Kazunori Yokota(0-0) - Toner UD
LHW 1. (c) Ovince St. Perux (2-0 ZFU) vs Brandon Vera (1-0 ZFU) - Vera UD
Co Main Event (For LW Title)
LW 2. (c) Ross Pearson (2-0 ZFU) vs Mac Danzig (1-0 ZFU) - Pearson Rd 2 TKO
Main Card
LHW 3. Cyrille Diabate (0-1 ZFU) vs Marcos Rogerio de Lima (1-0 ZFU) - Diabate UD
WW 4. Ronys Torres (1-2 ZFU) vs Jason High (1-0 ZFU) - Torres UD
FW 5. Cole Escovedo (0-1 ZFU) vs Junior Assuncao (3-1 ZFU) - Assuncao UD
Paul Kelly(c) vs Anthony Pettis - Pettis Rd 2 sub
LHW- Antonio Rogerio Nogueira vs Denis Kang - Nogueira Rd 3 tko
MW- Jason Miller vs Frank Trigg (winner gets next shot a Champ) - Miller Rd 1 sub
WW- Douglas Lima vs Forrest Petz - Lima Rd 2 TKO
LW- Koji Oishi vs Lyle Beerbohm (winner gets next shot at Champ) - Beerbohm UD
LW- Gesias Cavalcante vs Toby Imada - Cavlcante UD
BW- Joseph Sandoval vs Yoshiro Maeda - Sandoval UD
FW- Wilson Reis vs Saul Almeida - Reis UD
MW- Kendall Grove vs Jared Hess - Grove Rd 2 sub
WW Title Fight - (C)Erick "Indio" Silva(3-1) vs Rick "Horror" Story(1-0) - Story SD
WW - Brian Foster(0-1) vs Paul "Relentless" Taylor(5-2) - Foster Rd 3 TKO
LHW - Krzysztof "The Polish Experiment" Soszynski(2-1) vs Ronny Markes(1-0) - Soszynski Rd 2 sub
MW - Miguel "Big Rig" Falcao(1-0) vs Evangelista "Cyborg" Santos(1-3) - Santos Rd 1 KO
LW - Michael Chandler(1-0) vs Maximo "The Max Murderer" Blanco(2-2) - Chandler Rd 2 Tko
HW - Dave Herman(1-0) vs Eddie "The Manic Hispanic" Sanchez(3-1) - Herman Rd 2 TKO
WW - Josh "The Dentist" Neer(3-1) vs Jordan "Young Gun" Mein(1-0) - Neer UD
MW - Aaron "A-Train" Simpson(0-1) vs Brett Cooper(2-4) - Simpson Rd 2 KO
FW - Michihiro Omigawa(0-0) vs Jim "The Kid" Hettes(0-0) - Omigawa UD
LW - Fabricio "Morango" Camoes(1-2) vs Justin "The Silverback" Wilcox(0-1) - Wilcox UD
airkerma
11/27/11 6:16:54PM
Te Huna
armbar66j7
11/28/11 12:07:18AM

Posted by airkerma

Te Huna



^^^couldnt fight his way out of a choke from a garden snake hahaha
airkerma
11/28/11 9:52:04AM

Posted by armbar66j7


Posted by airkerma

Te Huna



^^^couldnt fight his way out of a choke from a garden snake hahaha


Haha yours and everyone elses pick say otherwise
emfleek
11/28/11 11:35:12AM
LW Title Fight: C Cole Miller (2-0) vs George Soteropolis (1-0) - Sotiropolous via UD
WW Title Fight (vacant): Claude Patrick (1-0) vs Anthony Waldburger (1-0) - Patrick via SD
HW #1 Contender bout: Tim Sylvia (1-0) vs Michal Kita (3-2) - Sylvia via R2 TKO
MW #1 Contender bout: Tim Boetsch (0-0) vs Jorge Rivera (1-1) - Boetsch via R1 TKO
LHW #1 Contender bout: James Te Huna (4-1) vs Dan Spohn (0-0) Te Huna via R1 TKO
MW Bout: Jake Rosholt (0-0) vs Riki Fukuda (2-1) - Rosholt via UD
LW Bout: Jacob Volkman (1-0) vs Tony Hervey (0-1) - Volkman via R1 Sub
FW Bout: Darren Elkins (0-0) vs Ramiro Hernandez (0-1) - Elkins via R1 Sub
BW Bouth: Jared Papazian (0-0) vs Jason Sampson (0-0) - Papazian via UD
* MW: (c) C.B. "The Doberman" Dollaway (2-0) vs. Yoshihiro "Sexyama" Akiyama (2-1) - Akiyama via UD
* LHW: (c) Chuck "The Iceman" Liddell (2-0) vs. Eliot "The Fire" Marshall (4-1) - Liddell via R1 TKO
LW: Nate Diaz (1-0) vs. KJ Noons (2-1) - Diaz via UD
LHW: Vinny "Pezao" Magalhaes (3-1) vs. Glover Teixeira (1-0) - Teixeira via R1 TKO
^ HW: "Big" Ben Rothwell (1-0) vs. Mirko "Cro Cop" Filipovic (1-0) - Cro Cop via UD
^ LW: Evan Dunham (1-0) vs. Thiago Tavares (2-1) - Dunham via UD
FW: Brad "One Punch" Pickett (1-0) vs. Mike Thomas Brown (1-0) - Brown via R2 TKO
WW: Tarec "Sponge" Saffiedine (2-1) vs. Duane "Bang" Ludwig (2-1) - Saffiedine via SD
HW: Lavar "Big" Johnson (1-1) vs. Jeff "The Snowman" Monson (0-0) - Monson via R1 Sub
FW: Javier "Showtime" Vazquez (0-0) vs. Micah "Maverick" Miller (0-1) - Vazquez via UD
Curtain Jerker: Middleweight - James Head vs Jesse "JT Money" Taylor - Taylor via UD
Featherweight: Joe "Daddy" Stevenson vs "Akira" Corassani - Stevenson via R2 TKO
Seth "The Silverback" Petruzelli vs Houston "The Assassin" Alexander - Petruzelli via UD
Paulo Thiago vs Tommy "Scarface" Depret - Thiago via R1 TKO
Lightweight No1 Contender Matchup: Roger "El Matador" Huerta vs Pat "Bam Bam" Healy - Healy via SD
Lightweight Championship: Paul "Sassangle" Sass (c) vs Takanori "Fireball Kid" Gomi - Sass via R1 Sub
Heavyweight Championship - Mark Hunt (c) vs Rameau Thierry "The African Assassin" Sokoudjou - Hunt via R1 TKO
Co Main - Welterweight Championship - Amir Sadollah (c) vs Ricardo "Big Dog" Almedia - Sadollah via UD
Main Event: - 16 Man Middleweight Championship Grand Prix Final - Court "Crusher" McGee (c) vs Tom "Kong" Watson - McGee via R1 Sub
LW Championship Mark Bocek (C) v Matt Wiman - Bocek via SD
LHW Championship Luiz Cane (C) v Matt Hamill - Cane via R1 TKO
BW Championship (C) Edwin Figueroa v Takeya Mizugaki - Mizugaki via UD
FW George Roop v Diego Brandao - Roop via R3 TKO
LW Shane Roller v Jonathan Brookins - Brookins via UD
LHW Jason Lambert v Kyle Kingsbury - Lambert via SD
LHW Stanislav Nedkov v Mike Ciesnolevicz - Nedkov via UD
WW Marius Zaromskis v Mike Pierce - Zaromskis via R1 TKO
MW Ikuhisa Minowa v Kazuhiro Nakamura - Minowa via R1 Sub
HW Satoshi Ishii v Kelvin Fitial - Ishii via R2 Sub
Main Event – For the WW championship, (c) Matt “The Immortal” Brown (4-0 BTM) vs. ^DaMarques “Darkness” Johnson (2-3 BTM) - Johnson via SD
Co-Main Event – For the FW championship, (c) Matt Grice (2-0 BTM) vs. *^Bart “Bartimus” Palaszewski (2-1 BTM) - Palaszewski via R1 TKO
LW [Winner gets a title shot] Josh “The Punk” Thomson (1-0 BTM) vs. Kurt “Batman” Pellegrino (1-0 BTM) - Thomson via UD
HW [Tournament Bout #1] - Travis “Hapa” Browne (0-0 BTM) vs. Gilbert “Hurricane” Yvel (2-2 BTM) - Browne via UD
HW [Tournament Bout #2] Pat “HD” Barry (2-1 BTM) vs. Yoshihiro “Kiss” Nakao (0-0 BTM) - Barry via R2 TKO
HW [Tournament Bout #3] – Roy “Big Country” Nelson (0-0 BTM) vs. Christian Morecraft (1-1 BTM) - Nelson via R1 TKO
HW [Tournament Bout #4] – Gabriel “Napao” Gonzaga (0-0 BTM) vs. Tyler “The Beast” East (0-1 BTM) - Gonzaga via R2 Sub
LW Danny “Last Call” Castillo (0-1 BTM) vs. Eiji Mitsuoka (0-0 BTM) - Castillo via UD
FW “The Korean Zombie” Chan Sung Jung (0-0 BTM) vs. Deividas Taurosevicius (0-0 BTM) - Jung via UD
LHW Razak “Razor” Al Hassen (1-1 BTM) vs. Raphael “Noodle” Davis (0-0 BTM) - Al Hassen via UD
(1-4) Peter Grimes vs (0-4) Masayuke Okude - LW - Grimes via UD
(0-3) Giovanni Moljo vs (1-2) Honggang Yao- BW - Honggang via UD
(0-3) Eddie Arizmendi vs (2-4) Zak Cummings - LHW - Cummings via R1 Sub
(2-2) Eric Prindle vs (0-3) Cristiano Kaminishi- HW - Prindle via R1 TKO
(1-3) Rashid Magomedov vs (0-2) Hernani Perpetuo- WW - Perpetuo via UD
8.UFA Lightweight Championship Bout-2nd Ttile Defense
(c)Rene Nazare(3-0) vs. Jeremy Stephens(1-0) - Stephens via RTKO
7.UFA Light-Heavyweight Championship Bout-1st Title Defense
(c)Mike Kyle(2-0) vs. Roger Hollett(3-0) - Kyle via R1 TKO
Tyler Stinson(2-1) vs. Brent Weedman(0-0) - Stinson via SD
Giva Santana(1-0) vs. Bryan Baker(1-0) - Baker via SD
4.UFA Heavyweight Championship Bout-For the Vacant Title
(v)Tony Johnson Jr.(3-0) vs. (v)Pedro Rizzo(1-0) - Rizzo via R2 TKO
Alexander Sarnavskiy(1-1) vs. Shamill Zavurov(0-1) - Sarnavskiy via UD
Satoru Kitaoka(0-0) vs. Katsunori Kikuno(0-1) - Kitaoka via UD
Tyler Toner*returning from injury*(1-0) vs. Kazunori Yokota(0-0) - Toner via UD
LHW 1. (c) Ovince St. Perux (2-0 ZFU) vs Brandon Vera (1-0 ZFU) - Vera via SD
Co Main Event (For LW Title)
LW 2. (c) Ross Pearson (2-0 ZFU) vs Mac Danzig (1-0 ZFU) - Danzig via UD
Main Card
LHW 3. Cyrille Diabate (0-1 ZFU) vs Marcos Rogerio de Lima (1-0 ZFU) - de Lima via R1 Sub
WW 4. Ronys Torres (1-2 ZFU) vs Jason High (1-0 ZFU) - High via UD
FW 5. Cole Escovedo (0-1 ZFU) vs Junior Assuncao (3-1 ZFU) - Assuncao via UD
Paul Kelly(c) vs Anthony Pettis - Pettis via R2 Sub
LHW- Antonio Rogerio Nogueira vs Denis Kang - Nogueira via R2 TKO
MW- Jason Miller vs Frank Trigg (winner gets next shot a Champ) - Miller via R2 Sub
WW- Douglas Lima vs Forrest Petz - Lima via R1 TKO
LW- Koji Oishi vs Lyle Beerbohm (winner gets next shot at Champ) - Beerbohm via UD
LW- Gesias Cavalcante vs Toby Imada - Cavlcante via UD
BW- Joseph Sandoval vs Yoshiro Maeda - Maeda via SD
FW- Wilson Reis vs Saul Almeida - Reis via UD
MW- Kendall Grove vs Jared Hess - Grove via UD
WW Title Fight - (C)Erick "Indio" Silva(3-1) vs Rick "Horror" Story(1-0) - Story via R2 TKO
WW - Brian Foster(0-1) vs Paul "Relentless" Taylor(5-2) - Foster via R1 TKO
LHW - Krzysztof "The Polish Experiment" Soszynski(2-1) vs Ronny Markes(1-0) - Soszynski via SD
MW - Miguel "Big Rig" Falcao(1-0) vs Evangelista "Cyborg" Santos(1-3) - Falcao via R1 TKO
LW - Michael Chandler(1-0) vs Maximo "The Max Murderer" Blanco(2-2) - Chandler via UD
HW - Dave Herman(1-0) vs Eddie "The Manic Hispanic" Sanchez(3-1) - Herman via R1 TKO
WW - Josh "The Dentist" Neer(3-1) vs Jordan "Young Gun" Mein(1-0) - Neer via UD
MW - Aaron "A-Train" Simpson(0-1) vs Brett Cooper(2-4) - Simpson via UD
FW - Michihiro Omigawa(0-0) vs Jim "The Kid" Hettes(0-0) - Omigawa via UD
LW - Fabricio "Morango" Camoes(1-2) vs Justin "The Silverback" Wilcox(0-1) - Wilcox via UD
Rabi
11/28/11 3:13:22PM
Just waiting on 1 more.
jjeans
11/28/11 4:16:28PM
LW Title Fight: C Cole Miller (2-0) vs George Soteropolis (1-0) - Sotiropolous via UD
WW Title Fight (vacant): Claude Patrick (1-0) vs Anthony Waldburger (1-0) - Patrick via SD
HW #1 Contender bout: Tim Sylvia (1-0) vs Michal Kita (3-2) - Sylvia via R2 TKO
MW #1 Contender bout: Tim Boetsch (0-0) vs Jorge Rivera (1-1) - Boetsch via R1 TKO
LHW #1 Contender bout: James Te Huna (4-1) vs Dan Spohn (0-0) Te Huna via R1 TKO
MW Bout: Jake Rosholt (0-0) vs Riki Fukuda (2-1) - Rosholt via UD
LW Bout: Jacob Volkman (1-0) vs Tony Hervey (0-1) - Volkman via R1 Sub
FW Bout: Darren Elkins (0-0) vs Ramiro Hernandez (0-1) - Elkins via R1 Sub
BW Bouth: Jared Papazian (0-0) vs Jason Sampson (0-0) - Papazian via UD
* MW: (c) C.B. "The Doberman" Dollaway (2-0) vs. Yoshihiro "Sexyama" Akiyama (2-1) - Akiyama via UD
* LHW: (c) Chuck "The Iceman" Liddell (2-0) vs. Eliot "The Fire" Marshall (4-1) - Liddell via R1 TKO
LW: Nate Diaz (1-0) vs. KJ Noons (2-1) - Diaz via UD
LHW: Vinny "Pezao" Magalhaes (3-1) vs. Glover Teixeira (1-0) - Teixeira via R1 TKO
^ HW: "Big" Ben Rothwell (1-0) vs. Mirko "Cro Cop" Filipovic (1-0) - Rothwell via UD
^ LW: Evan Dunham (1-0) vs. Thiago Tavares (2-1) - Dunham via UD
FW: Brad "One Punch" Pickett (1-0) vs. Mike Thomas Brown (1-0) - Pickett via UD
WW: Tarec "Sponge" Saffiedine (2-1) vs. Duane "Bang" Ludwig (2-1) - Saffiedine via SD
HW: Lavar "Big" Johnson (1-1) vs. Jeff "The Snowman" Monson (0-0) - Monson via R1 Sub
FW: Javier "Showtime" Vazquez (0-0) vs. Micah "Maverick" Miller (0-1) - Vazquez via UD
Curtain Jerker: Middleweight - James Head vs Jesse "JT Money" Taylor - Head via UD
Featherweight: Joe "Daddy" Stevenson vs "Akira" Corassani - Akira R2 TKO
Seth "The Silverback" Petruzelli vs Houston "The Assassin" Alexander - Petruzelli via 1st KO
Paulo Thiago vs Tommy "Scarface" Depret - Thiago via R1 TKO
Lightweight No1 Contender Matchup: Roger "El Matador" Huerta vs Pat "Bam Bam" Healy - Healy via SD
Lightweight Championship: Paul "Sassangle" Sass (c) vs Takanori "Fireball Kid" Gomi - Sass via R1 Sub
Heavyweight Championship - Mark Hunt (c) vs Rameau Thierry "The African Assassin" Sokoudjou - Hunt via R1 TKO
Co Main - Welterweight Championship - Amir Sadollah (c) vs Ricardo "Big Dog" Almedia - Almedia via UD
Main Event: - 16 Man Middleweight Championship Grand Prix Final - Court "Crusher" McGee (c) vs Tom "Kong" Watson - Kong via R1 TKO
LW Championship Mark Bocek (C) v Matt Wiman - Bocek via SD
LHW Championship Luiz Cane (C) v Matt Hamill - Hamill via R1 TKO
BW Championship (C) Edwin Figueroa v Takeya Mizugaki - Mizugaki via UD
FW George Roop v Diego Brandao - Roop via R3 TKO
LW Shane Roller v Jonathan Brookins - Roller via UD
LHW Jason Lambert v Kyle Kingsbury - Lambert via SD
LHW Stanislav Nedkov v Mike Ciesnolevicz - Nedkov via UD
WW Marius Zaromskis v Mike Pierce - Zaromskis via R1 TKO
MW Ikuhisa Minowa v Kazuhiro Nakamura - Minowa via R1 Sub
HW Satoshi Ishii v Kelvin Fitial - Ishii via R2 Sub
Main Event – For the WW championship, (c) Matt “The Immortal” Brown (4-0 BTM) vs. ^DaMarques “Darkness” Johnson (2-3 BTM) - Brown via SD
Co-Main Event – For the FW championship, (c) Matt Grice (2-0 BTM) vs. *^Bart “Bartimus” Palaszewski (2-1 BTM) - Palaszewski via R1 TKO
LW [Winner gets a title shot] Josh “The Punk” Thomson (1-0 BTM) vs. Kurt “Batman” Pellegrino (1-0 BTM) - Thomson via UD
HW [Tournament Bout #1] - Travis “Hapa” Browne (0-0 BTM) vs. Gilbert “Hurricane” Yvel (2-2 BTM) - Browne via UD
HW [Tournament Bout #2] Pat “HD” Barry (2-1 BTM) vs. Yoshihiro “Kiss” Nakao (0-0 BTM) - Barry via R2 TKO
HW [Tournament Bout #3] – Roy “Big Country” Nelson (0-0 BTM) vs. Christian Morecraft (1-1 BTM) - Nelson via R1 TKO
HW [Tournament Bout #4] – Gabriel “Napao” Gonzaga (0-0 BTM) vs. Tyler “The Beast” East (0-1 BTM) - Gonzaga via R2 Sub
LW Danny “Last Call” Castillo (0-1 BTM) vs. Eiji Mitsuoka (0-0 BTM) - Castillo via UD
FW “The Korean Zombie” Chan Sung Jung (0-0 BTM) vs. Deividas Taurosevicius (0-0 BTM) - Jung via UD
LHW Razak “Razor” Al Hassen (1-1 BTM) vs. Raphael “Noodle” Davis (0-0 BTM) - Al Hassen via UD
(1-4) Peter Grimes vs (0-4) Masayuke Okude - LW - Grimes via UD
(0-3) Giovanni Moljo vs (1-2) Honggang Yao- BW - Honggang via UD
(0-3) Eddie Arizmendi vs (2-4) Zak Cummings - LHW - Cummings via R1 Sub
(2-2) Eric Prindle vs (0-3) Cristiano Kaminishi- HW - Prindle via R1 TKO
(1-3) Rashid Magomedov vs (0-2) Hernani Perpetuo- WW - Perpetuo via UD
8.UFA Lightweight Championship Bout-2nd Ttile Defense
(c)Rene Nazare(3-0) vs. Jeremy Stephens(1-0) - Stephens via RTKO
7.UFA Light-Heavyweight Championship Bout-1st Title Defense
(c)Mike Kyle(2-0) vs. Roger Hollett(3-0) - Kyle via R1 TKO
Tyler Stinson(2-1) vs. Brent Weedman(0-0) - Stinson via SD
Giva Santana(1-0) vs. Bryan Baker(1-0) - Baker via SD
4.UFA Heavyweight Championship Bout-For the Vacant Title
(v)Tony Johnson Jr.(3-0) vs. (v)Pedro Rizzo(1-0) - Rizzo via R2 TKO
Alexander Sarnavskiy(1-1) vs. Shamill Zavurov(0-1) - Sarnavskiy via UD
Satoru Kitaoka(0-0) vs. Katsunori Kikuno(0-1) - Kitaoka via UD
Tyler Toner*returning from injury*(1-0) vs. Kazunori Yokota(0-0) - Toner via UD
LHW 1. (c) Ovince St. Perux (2-0 ZFU) vs Brandon Vera (1-0 ZFU) - Vera via SD
Co Main Event (For LW Title)
LW 2. (c) Ross Pearson (2-0 ZFU) vs Mac Danzig (1-0 ZFU) - Danzig via UD
Main Card
LHW 3. Cyrille Diabate (0-1 ZFU) vs Marcos Rogerio de Lima (1-0 ZFU) - Diabate UD
WW 4. Ronys Torres (1-2 ZFU) vs Jason High (1-0 ZFU) - Torres UD
FW 5. Cole Escovedo (0-1 ZFU) vs Junior Assuncao (3-1 ZFU) - Assuncao UD
Paul Kelly(c) vs Anthony Pettis - Pettis Rd 2 sub
LHW- Antonio Rogerio Nogueira vs Denis Kang - Nogueira Rd 3 tko
MW- Jason Miller vs Frank Trigg (winner gets next shot a Champ) - Miller Rd 1 sub
WW- Douglas Lima vs Forrest Petz - Lima Rd 2 TKO
LW- Koji Oishi vs Lyle Beerbohm (winner gets next shot at Champ) - Beerbohm UD
LW- Gesias Cavalcante vs Toby Imada - Cavlcante UD
BW- Joseph Sandoval vs Yoshiro Maeda - Sandoval UD
FW- Wilson Reis vs Saul Almeida - Reis UD
MW- Kendall Grove vs Jared Hess - Grove Rd 2 sub
WW Title Fight - (C)Erick "Indio" Silva(3-1) vs Rick "Horror" Story(1-0) - Story SD
WW - Brian Foster(0-1) vs Paul "Relentless" Taylor(5-2) - Foster Rd 3 TKO
LHW - Krzysztof "The Polish Experiment" Soszynski(2-1) vs Ronny Markes(1-0) - Soszynski Rd 2 sub
MW - Miguel "Big Rig" Falcao(1-0) vs Evangelista "Cyborg" Santos(1-3) - Santos Rd 1 KO
LW - Michael Chandler(1-0) vs Maximo "The Max Murderer" Blanco(2-2) - Chandler Rd 2 Tko
HW - Dave Herman(1-0) vs Eddie "The Manic Hispanic" Sanchez(3-1) - Herman Rd 2 TKO
WW - Josh "The Dentist" Neer(3-1) vs Jordan "Young Gun" Mein(1-0) - Neer UD
MW - Aaron "A-Train" Simpson(0-1) vs Brett Cooper(2-4) - Simpson Rd 2 KO
FW - Michihiro Omigawa(0-0) vs Jim "The Kid" Hettes(0-0) - Omigawa UD
LW - Fabricio "Morango" Camoes(1-2) vs Justin "The Silverback" Wilcox(0-1) - Wilcox UD
Rabi
11/28/11 5:22:25PM
I am gonna start these now, as always pnce Ive posted your card please make your nominations, I will get some done tonight and tomorrow and aim to finish on Wednesday (got the day off work).
Rabi
11/28/11 5:46:36PM
Walmart Fighting Championship Presents:
Heavy Metal Poisoning Fight Night 1
Main Event:
LW Title Fight: C Cole Miller (2-0) vs George Soteropolis (1-0) - Sotiropoulos UD
Co Main:
WW Title Fight (vacant): Claude Patrick (1-0) vs Anthony Waldburger (1-0) - Patrick rd2 sub
Main Card:
HW #1 Contender bout: Tim Sylvia (1-0) vs Michal Kita (3-2) - Sylvia rd2 tko
MW #1 Contender bout: Tim Boetsch (0-0) vs Jorge Rivera (1-1) - Boestch rd1 tko
LHW #1 Contender bout: James Te Huna (4-1) vs Dan Spohn (0-0) - Te Huna rd1 tko
Undercard
MW Bout: Jake Rosholt (0-0) vs Riki Fukuda (2-1) - Rosholt UD
LW Bout: Jacob Volkman (1-0) vs Tony Hervey (0-1) - Volkmann rd1 sub
FW Bout: Darren Elkins (0-0) vs Ramiro Hernandez (0-1) - Elkins UD
BW Bout: Jared Papazian (0-0) vs Jason Sampson (0-0) - Sampson UD
armbar66j7
11/28/11 7:02:08PM

Posted by airkerma


Posted by armbar66j7


Posted by airkerma

Te Huna



^^^couldnt fight his way out of a choke from a garden snake hahaha


Haha yours and everyone elses pick say otherwise



he can bang, no doubt, but all im saying is its not the best idea to put the stock of entire promotion on the back of a one dimensional fighter, unless hes cung le, or demian maia, but hes not, hes an averge striker, with heavy hands...but na, hes good
Rabi
11/29/11 2:42:16AM
[TUFFA VIII: Live at the Budokan]
LIVE! from the Nippon Budokan in Tokyo, Japan
November 22, 2011 at 10:00 PM EST

| MAIN CARD |
* MW: (c) C.B. "The Doberman" Dollaway (2-0) vs. Yoshihiro "Sexyama" Akiyama (2-1) - Akiyama UD
* LHW: (c) Chuck "The Iceman" Liddell (2-0) vs. Eliot "The Fire" Marshall (4-1) - Liddell rd1 tko
LW: Nate Diaz (1-0) vs. KJ Noons (2-1) - Diaz rd3 sub
LHW: Vinny "Pezao" Magalhaes (3-1) vs. Glover Teixeira (1-0) - Teixeira rd1 tko
^ HW: "Big" Ben Rothwell (1-0) vs. Mirko "Cro Cop" Filipovic (1-0) - Filipovic UD

| PRELIMS |
^ LW: Evan Dunham (1-0) vs. Thiago Tavares (2-1) - Dunham UD
FW: Brad "One Punch" Pickett (1-0) vs. Mike Thomas Brown (1-0) - Brown UD
WW: Tarec "Sponge" Saffiedine (2-1) vs. Duane "Bang" Ludwig (2-1) - Ludwig rd2 tko
HW: Lavar "Big" Johnson (1-1) vs. Jeff "The Snowman" Monson (0-0) - Monson rd1 sub
FW: Javier "Showtime" Vazquez (0-0) vs. Micah "Maverick" Miller (0-1) - Vazquez UD

* Championship Bout
^ #1 Contendership Bout
prophecy033
11/29/11 3:39:06AM
Bump
Poor_Franklin
11/29/11 4:13:17AM
Fleek, I trust you not to check some of my previous posts, but if you don't make my dream fight by the end of this Project, I will DEMAND a -10 prop option. I'll even take one if you do make it. Deal?

P.S. I know this isn't supposed to be possible, but w/ you being a Mod & all, I figured you could find a way to make it happen
airkerma
11/29/11 8:12:41AM

Posted by armbar66j7



he can bang, no doubt, but all im saying is its not the best idea to put the stock of entire promotion on the back of a one dimensional fighter, unless hes cung le, or demian maia, but hes not, hes an averge striker, with heavy hands...but na, hes good


Just as a reminder, the promotion was bought out by Walmart due to monetary issues. Our cages are painted with lead based paint and our fighters are paid in rupees, of course Te Huna will be the franchise in this situation
emfleek
11/29/11 9:27:55AM

Posted by Poor_Franklin

Fleek, I trust you not to check some of my previous posts, but if you don't make my dream fight by the end of this Project, I will DEMAND a -10 prop option. I'll even take one if you do make it. Deal?



Apparently I haven't seen it. What is this dream fight you speak of? It's more than likely in the works.
Poor_Franklin
11/29/11 12:28:59PM

Posted by emfleek

What is this dream fight you speak of? .



well if i told you, then i'd be guaranteeing you a bonus vote or 2 & that just wouldn't be fair to everyone else
emfleek
11/29/11 12:37:21PM

Posted by Poor_Franklin

well if i told you, then i'd be guaranteeing you a bonus vote or 2 & that just wouldn't be fair to everyone else



Rabi
11/29/11 1:12:34PM
Sprawl and Brawl Entertainment Presents
Showdown Fighting Events 28: The Final - Kong v Crusher - Coming Live From Southampton, England

Prelims: Brought to you live on The MMA Playground Live Stream:
Curtain Jerker: Middleweight - James Head vs Jesse "JT Money" Taylor - Taylor UD
Featherweight: Joe "Daddy" Stevenson vs "Akira" Corassani - Stevenson rd2 sub
Seth "The Silverback" Petruzelli vs Houston "The Assassin" Alexander - Petruzelli rd1 tko
Paulo Thiago vs Tommy "Scarface" Depret - Thiago rd1 tko

Main Card only on PPV:
Lightweight No1 Contender Matchup: Roger "El Matador" Huerta vs Pat "Bam Bam" Healy - Healy SD
Lightweight Championship: Paul "Sassangle" Sass (c) vs Takanori "Fireball Kid" Gomi - Sass rd1 sub
Heavyweight Championship - Mark Hunt (c) vs Rameau Thierry "The African Assassin" Sokoudjou - Hunt rd1 tko
Co Main - Welterweight Championship - Amir Sadollah (c) vs Ricardo "Big Dog" Almedia - Almedia rd2 sub
Main Event: - 16 Man Middleweight Championship Grand Prix Final - Court "Crusher" McGee (c) vs Tom "Kong" Watson - McGee UD
Rabi
11/29/11 2:00:48PM
Rabi's Fighting Championship 8

Time to shine!

LW Championship Mark Bocek (C) v Matt Wiman - Wiman rd3 tko
LHW Championship Luiz Cane (C) v Matt Hamill - Hamill rd2 tko
BW Championship (C) Edwin Figueroa v Takeya Mizugaki - Mizugaki UD
FW George Roop v Diego Brandao - Roop rd2 tko
LW Shane Roller v Jonathan Brookins - Roller UD

LHW Jason Lambert v Kyle Kingsbury - Kingsbury rd2 tko
LHW Stanislav Nedkov v Mike Ciesnolevicz - Nedkov rd1 tko
WW Marius Zaromskis v Mike Pierce - Pierce UD
MW Ikuhisa Minowa v Kazuhiro Nakamura - Minowa UD
HW Satoshi Ishii v Kelvin Fitial - Ishii rd2 sub
Rabi
11/29/11 2:02:40PM
KOTN Stanislav Nedkov over Mike Ciesnolevicz rd1 tko
SOTN Satoshi Ishii over Kelvin Fitial rd2 sub
FOTN Mark Bocek (C) v Matt Wiman - Wiman rd3 tko
jjeans
11/29/11 2:23:56PM
FOTN: Pat "Bam Bam" Healy over Roger "El Matador" Huerta : Healy SD
KOTN: Mark Hunt over Rameau Thierry "The African Assassin" Sokoudjou 1st Rd
SOTN:Paul "Sassangle" Sass over Takanori "Fireball Kid" Gomi - 1st Rd
airkerma
11/29/11 2:55:47PM
FOTN: Gsot vs Cole Miller
SOTN: Volkman
KOTN: Boestch
airkerma
11/29/11 3:04:13PM
Damn, Urethra is looking great PF
Poor_Franklin
11/29/11 3:32:22PM

Posted by airkerma

Damn, Urethra is looking great PF



Rabi
11/29/11 5:36:28PM
Big Time MMA Presents: Heavyweight Onslaught

Main Event – For the WW championship, (c) Matt “The Immortal” Brown (4-0 BTM) vs. ^DaMarques “Darkness” Johnson (2-3 BTM) - Brown rd2 tko

Co-Main Event – For the FW championship, (c) Matt Grice (2-0 BTM) vs. *^Bart “Bartimus” Palaszewski (2-1 BTM) - Palaszewski rd1 tko

LW [Winner gets a title shot] Josh “The Punk” Thomson (1-0 BTM) vs. Kurt “Batman” Pellegrino (1-0 BTM) - Thomson SD

HW [Tournament Bout #1] - Travis “Hapa” Browne (0-0 BTM) vs. Gilbert “Hurricane” Yvel (2-2 BTM) - Browne rd2 tko

HW [Tournament Bout #2] Pat “HD” Barry (2-1 BTM) vs. Yoshihiro “Kiss” Nakao (0-0 BTM) - Barry rd1 tko

Preliminary Bouts

HW [Tournament Bout #3] – Roy “Big Country” Nelson (0-0 BTM) vs. Christian Morecraft (1-1 BTM) - Nelson rd1 tko

HW [Tournament Bout #4] – Gabriel “Napao” Gonzaga (0-0 BTM) vs. Tyler “The Beast” East (0-1 BTM) - Gonzaga rd2 sub

LW Danny “Last Call” Castillo (0-1 BTM) vs. Eiji Mitsuoka (0-0 BTM) - Castillo rd1 tko

FW “The Korean Zombie” Chan Sung Jung (0-0 BTM) vs. Deividas Taurosevicius (0-0 BTM) - Jung UD

LHW Razak “Razor” Al Hassen (1-1 BTM) vs. Raphael “Noodle” Davis (0-0 BTM) - Al Hassan UD

*Tournament winner earns a title shot against Stefan Struve
^ WW Tournament Winner
*^FW Tournament Winner
Budgellism
11/29/11 6:00:31PM

Posted by Rabi

Big Time MMA Presents: Heavyweight Onslaught

Main Event – For the WW championship, (c) Matt “The Immortal” Brown (4-0 BTM) vs. ^DaMarques “Darkness” Johnson (2-3 BTM) - Brown rd2 tko

Co-Main Event – For the FW championship, (c) Matt Grice (2-0 BTM) vs. *^Bart “Bartimus” Palaszewski (2-1 BTM) - Palaszewski rd1 tko

LW [Winner gets a title shot] Josh “The Punk” Thomson (1-0 BTM) vs. Kurt “Batman” Pellegrino (1-0 BTM) - Thomson SD

HW [Tournament Bout #1] - Travis “Hapa” Browne (0-0 BTM) vs. Gilbert “Hurricane” Yvel (2-2 BTM) - Browne rd2 tko

HW [Tournament Bout #2] Pat “HD” Barry (2-1 BTM) vs. Yoshihiro “Kiss” Nakao (0-0 BTM) - Barry rd1 tko

Preliminary Bouts

HW [Tournament Bout #3] – Roy “Big Country” Nelson (0-0 BTM) vs. Christian Morecraft (1-1 BTM) - Nelson rd1 tko

HW [Tournament Bout #4] – Gabriel “Napao” Gonzaga (0-0 BTM) vs. Tyler “The Beast” East (0-1 BTM) - Gonzaga rd2 sub

LW Danny “Last Call” Castillo (0-1 BTM) vs. Eiji Mitsuoka (0-0 BTM) - Castillo rd1 tko

FW “The Korean Zombie” Chan Sung Jung (0-0 BTM) vs. Deividas Taurosevicius (0-0 BTM) - Jung UD

LHW Razak “Razor” Al Hassen (1-1 BTM) vs. Raphael “Noodle” Davis (0-0 BTM) - Al Hassan UD

*Tournament winner earns a title shot against Stefan Struve
^ WW Tournament Winner
*^FW Tournament Winner



KOTN - Browne over Yvel
SOTN - Gonzaga over East
FOTN - Thomson vs. Pellegrino
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62
Related Topics